PROPOZICE SOUTĚŽE

Zvolit můžete libovolnou techniku (malba, kresba, koláž, aj.), práce mohou být i prostorové (keramické, kašírované, dřevo aj.), použít můžete nové technologie, …. Fantazii se meze nekladou.

Vyhlášení: 7.3.2022
Uzávěrka: 20.4.2022
Vernisáž výstavy a vyhlášení: květen (přesné datum a místo bude upřesněno)
Věkové kategorie: A.: 1. stupeň ZŠ B.: 2. stupeň ZŠ

Soutěže se mohou účastnit ZŠ, DDM, ZUŠ.
Každý účastník může zaslat jednu práci označenou štítkem s celým jménem, kategorií, věkem, kontaktem na organizaci včetně e-mailového kontaktu na školu či pedagoga.
Lze zasílat i kolektivní práce.

Za kolektivní práci se považuje taková, kde jsou autory dvě a více dětí. Kolektivní práce budou hodnoceny napříč kategoriemi.

Maximální formát plošných prací je A3.

Odborná porota práce posoudí a autoři těch nejzajímavějších budou pozváni k slavnostnímu vyhodnocení a převzetí cen. Nejlepší práce budou vystaveny.

Práce odevzdané do soutěže se účastníkům nevrací, o jejich dalším nekomerčním využití rozhoduje vyhlašovatel soutěže. Zasláním prací účastníci souhlasí s jejich zveřejněním na webových stránkách k soutěži.

Práce doručte (poštou/osobně) do 20.4.2022 na adresu: Dům dětí a mládeže Praha 6, U Boroviček 650/5, 163 00 Praha 6 Řepy. Označte heslem ,,Kytice pro Věru“.
Elektronické práce zasílejte na: marketa.vorasicka@ddmp6.cz nebo lze doručit osobně na nosiči (soubor pojmenujte jménem, kategorií). Nezapomeňte přiložit informace (v emailu, souboru): s celým jménem, kategorií, věkem, kontaktem na organizaci včetně e-mailového kontaktu na školu či pedagoga.
Informace:

Jeden komentář: “PROPOZICE SOUTĚŽE”

  1. Zdravím, tohle je komentář.
    Chcete-li začít se schvalováním, úpravami a mazáním komentářů, pak si prohlédněte sekci Komentáře na nástěnce.
    Profilové obrázky komentujících vám přináší služba Gravatar.